תומר דודאי. מעודד אימוץ| צילום ראשון אוהבת חיות

          

בשבת האחרונה (21/04) הגיע זוכה תכנית ״גוט טאלנט-ישראל״, תומר דודאי, למתקן האימוץ של עמותת ״ראשון אוהבת חיות״ על מנת לעודד אימוץ בעלי חיים.

אמן האשליות מראשון לציון, שכבש את הבמה וזכה בגמר תכנית הריאליטי ״גוט טאלנט ישראל״ במופעים שהותירו את השופטים, המומים מיכולותיו, החליט לשתף פעולה עם עמותת ״ראשון אוהבת חיות״ ולסייע להם בעבודתם המתמשכת מזה 15 שנים למען בעלי החיים באיזור ראשון לציון והסביבה.

דודאי, הידוע כחובב בעלי חיים מושבע, הגיע עם שלושת בניו למתקן האימוץ של העמותה, התרשם מפעילות המתנדבים, ואף ביצע מספר מקסמיו לצוות המתנדבים הנרגש. לאחר מכן התחבר מידיית עם גור המיועד לאימוץ

יו״ר העמותה, עופרה רוזנשיין: ״תומר הוא קסם של בחור, תרתי משמע. בכזו אהבה גדולה נרתם למען המטרה החשובה של אימוץ בעלי חיים והשאיר את כל צוות המתנדבים פעורי פה מיכולותיו. אנחנו מודים לו מקרב לב על הביקור והעזרה לתווך המשפחות המתאימות לכלבים ולחתולים שממתינים לבתים חמים ומאחלים לו עוד הצלחות גדולות בהמשך".

 עמותת ״ראשון אוהבת חיות״ היא עמותה למען בעלי חיים הפועלת בראשון לציון והסביבהימי אימוץ מתקיימים בכל שבת במתחם הספורטכיף בין השעות 11:00-14:00