דב צור התקבל ברגשות מעורבים: הבוקר (ד') חזר צור לבניין העירייה לאחר חודשיים של היעדרות, בשל החשדות נגדו בפרשת השחיתות. מיד כשהגיע נתקל בקבוצת מפגינים שהמתינו לו בכניסה לבניין, ודרשו ממנו להשעות את עצמו- אבל הכניסה לבניין העירייה נראתה אחרת לגמרי.

כפי שפרסמנו השבוע, היום מסתיימת תקופת ההרחקה של דב צור מהעירייה, והוא יכול לחזור לתפקידו- תחת הגבלות המונעות ממנו (או משאר המעורבים בפרשה) לעסוק בענייני הוועדה לתכנון ובנייה, או בעניין בו מעורבים אחד החשודים בפרשת השחיתות.

ימשיכו במחאה | צילום: באדיבות המפגינים

לא כולם מסכימים שנכון יהיה שצור יחזור לתפקידו כל עוד עומדים נגדו החשדות בשוחד, מרמה והפרת אמונים. לכן, קבוצת מפגינים בראשות הפעיל החברתי אייל לידור המתינה הבוקר (ד') ברחבת העירייה לבואו של צור עם שלטי מחאה וקראו לעברו בצעקות.

לטענת המוחים, בכוונתם להמשיך ולהביע את מחאתם באירועי עירייה שונים על מנת להזכיר לצור שהוא תחת עננה כבדה ועליו להשעות את עצמו. חברת המועצה ליאל אבן זוהר יצאה גם היא בקריאה פומבית דומה לדב צור, המבקשת ממנו להשעות את עצמו מהתפקיד כל עוד החקירה מתנהלת.

אבל, יש גם לא מעט שהתרגשו מחזרתו של צור. מטעם העירייה פורסם הבוקר סרטון בו נראים עובדי העירייה מוחאים כפיים לצור שיוצא ממכוניתו, וגם בכניסה לבניין העירייה הוא התקבל בתשואות רמות, ועובדים רבים הגיעו לחבק וללחוץ את ידו. 

הוא מצידו התרגש מאוד מהמחווה, וניצל את ההזדמנות כדי לפנות לעובדים, להודות על תמיכתם בחודשיים האחרונים מאז התפוצצות הפרשה, וציין כי "אני לא יכול לחכות לחזור לעבוד". הבוקר אמור צור להמשיך בשגרת יומו, וכבר בשעה עשר וחצי הוא צפוי להגיע לאירוע נטיעות ט"ו בשבט חגיגי עם תלמידי בית ספר.